Hikayemiz

Markamıza hayat veren domirus ismi; Latince’de harika, şaşırtıcı anlamına gelen domi ve ev, ev içi anlamına gelen mirus kelimelerinin bir araya gelmesiyle oluştu.

domi + mirus = domirus

Genç kadın girişimci markası olarak konumlanan domirus, görselliğe önem veren fakat popüler dekorasyon ürün alternatifleri arasında kendine hitap eden ögeleri bulamayan tüketicilere hizmet sunabilmek adına yola çıktı. 10 yılı aşkın tasarım tecrübemizi, yaşam alanı dizaynı ile bir araya getirdik. Her biri özel dokunuşlara sahip olan ürünlerimizi, kendine özgü beğenileri ve tercihleri olan tüketicilere sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

İnsanların yaşamları boyunca en fazla vakit geçirdiği alanların başında ev ve iş yerleri geliyor. Gündelik hayatta vakit geçirilen mekanların tasarımları ve bu mekanlarda yer alan objeler, insan ruhu üzerinde etkiler oluşturuyor. İşte bu nedenle domirus olarak biz de iç mekan tasarımına sade, şık, kaliteli, minimalist ve işlevsel dokunuşlar yapmayı, kişiye özel ürünlerimizle yaşam alanlarına renk katmayı hedefliyoruz.

En özel yaşam alanlarını benzersiz kılmaya odaklanırken özgün ve modern dekorasyon ürünlerimizle hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Ev ya da ofis gibi iç mekanların dekorasyonunda kullanıma uygun ürünlerimizin ilham veren ve büyüleyici bir görsellik sunduğunu düşünüyoruz. Satın alma öncesi ve sonrası tüm süreçleri özenle kurgulayarak müşterilerimizin yanında olmayı vadediyoruz. En iyi hizmeti sunabilmek amacıyla kaliteden ödün vermediğimizin taahhüdünü veriyor, gönderim sürecinden ambalajlamaya kadar her aşamayı kaliteli hizmet anlayışımızla kurguluyoruz.

KAPAT

Ürün kategorileri

Sepet

Add to cart