2022 yılının başlarındayken evinizi bu sene yeni trendlere göre dekore etmek istemez misiniz? 2022 yılı ev dekorasyon fikirleri, bu senenin trendleri ile evinizi dekore edebileceğiniz harika kombinasyonlar sunuyor. Eviniz için dilerseniz modern dilerseniz naif ve şık kombinasyonlar ile yapabileceğiniz dekorasyonlarda, 2022 ev dekorasyon modasını yakalayarak güncel bir ev dizaynı gerçekleştirebilirsiniz. Her senenin ve dönemin kendine has trend renkleri ve aksesuarları vardır. Ev dekorasyonları söz konusu olduğunda da bu dekorasyon fikirlerini rahatlıkla görebiliriz. Evinizi kendi zevkinize göre tasarlarken bir yandan da 2022 yılı ev dekorasyon trendlerini göz önünde bulundurarak günceli yakalayan dekorasyonlar yapmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Canlı Renkler ile Evinizi Dekore Edin

2022 yılının en çok tercih edilen renkleri arasında ana renkleri de içerisinde alan mavi, yeşil, sarı, kırmızı ve mor gibi canlı renkler bulunuyor. Canlı renklerin birbirine uygun kombinleri ile evinizde renkli bir dekorasyon benimseyerek bu dönemin modasına uyum sağlayabilirsiniz. Renk skalası konusunda oldukça geniş bir alana sahip olan dekorasyon kategorisi, canlı renklerin yumuşak tonları ile de ön plana çıkıyor. Seçeneğiniz renklere göre evinizin dekorasyonunu hazırlayabileceğiniz 2022 dekorasyon trendlerinde ister minimalist ister maksimalist olsun, her türlü tasarımda zevkinize uygun renkleri tercih edebilirsiniz. Renk kullanımı konusunda arka plan renkleri de bu sene oldukça gündemde. Hareketli arka plan renkleri yerine sade ve tek renk olarak arka plan seçenekleri tercih edebilir eşya ve aksesuarlarınız ile ev dekorasyonunuzu renkli bir biçimde hareketlendirebilirsiniz.

Yastıklar ve Örtüler

Modern dekorasyonların yanı sıra bu dönem trend dekorasyonlar arasında otantik dekorasyonlar da sıklıkla tercih ediliyor. Evinizi yeniden 2022 yılı ev dekorasyon önerilerine göre dizayn etmek istiyorsanız yataklarınız ve koltuklarınız için tasarım örtü ve kılıflar tercih edebilirsiniz. Günümüzde pek çok ilgi alanı bulunuyor. İlgi alanlarınızı tasarımlarınız üzerinden yansıtabileceğiniz seçeneklerin başında ise baskıları ile örtüler ve kılıflar geliyor. Yatak örtülerinde koltuk örtülerine dilediğiniz tüm ilgi alanlarında, seveceğiniz tarza uygun dekorasyon malzemesi bulmak mümkün. Oturma grubunuz ya da salon takımlarınız için tercih edeceğiniz dekorasyon fikirlerinde sevdiğiniz hayvanların tasarımını ya da sevdiğiniz dizilerin tasarımlarını tercih ederek dekorasyonunuzu kişiselleştirebilirsiniz.

Evin Tamamlayıcısı Halılar

Ev dekorasyonu söz konusu olduğunda halılar tamamlayıcı parçalardır. Bütün dekorasyonunun tamamlayıcısı olan halılarda 2022 yılında açık renkler oldukça sık bir şekilde tercih ediliyor. Hareketli ev tasarımına soft renkleri ile sakinlik katan halı seçenekleri ile evinizin dekorasyonunu modern tarzlarda yenileyebilir veya baştan yaratabilirsiniz. Halınızın desensiz ya da tek renk olması, üst zemin için hazırlayacağınız her türlü renk ve aksesuar kombinasyonu için uyumlu bir görünüm yakalar. Evinizin odalarında tercih edeceğiniz halı seçeneklerinde, genel oda dekorasyonu ile zıt bir uyum yakalayarak da göz alıcı dekorasyonlar ortaya koyabilirsiniz.

Aksesuarlar ile Dekorasyonunuzu Tamamlayın

Evinizin ihtiyaçlarını tamamladıktan sonra yapacağınız dekorasyonlarda aksesuarlar oldukça önemli bir yer tutarlar. Ev dekorasyonları için yapacağınız aksesuar seçimlerinde sevdiğiniz ve beğendiğiniz tarzı yansıtmanız önemlidir. 2022 yılı içerisinde özellikle sanat eserlerinden esinlenmiş çerçeveli posterler sıklıkla tercih edilen dekorasyon ürünleri arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra hayvan figürlerinin de oldukça ön planda olduğu bu dönemde dilerseniz antika tasarımlar tercih edebilir dilerseniz zarif ve modern çizgilerde açık renklerde aksesuarlar ile evinizin dizaynını tamamlayabilirsiniz. Dekorasyon ürünleri içerisinde yer alan ayna ve çerçevelerde göz alıcı renkler tercih ederek dekorasyonlarınızı ön plana çıkarabilir, evinize gelen misafirleri büyüleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAPAT

Ürün kategorileri

Sepet

Add to cart