Salon tasarımları için sıklıkla tercih edilen modern dekorasyonlar pek çok kişi tarafından oldukça sevilen modeller arasında yer alıyor. Modern salon dekorasyonlarının olmazsa olmaz parçaları ile hazırlanan bu tasarımlar, özellikle modern esintileri sevenler tarafından kullanılıyor. Modern salon tasarımları otantik ve klasik tasarımların aksine günümüz modasını da yakından takip ederek, günümüzün ana temalarını da içerisinde barındırıyor. Bu yanı ile modern salon tasarımlarını tercih ederek moda gündemini takip edenlerin sayısı da günden güne artıyor. Salonlarınızda klasik veya otantik tarzlardan sıkıldıysanız, tüm salonunuzu modernite esintileri ile yeni baştan yaratabilirsiniz. Modernliğin eşsiz görünümü ile tasarlayacağınız salon tasarımları için rehberimizi okuyabilirsiniz.

Eskimeyen Aksesuarlar: Deri ve Ahşap

Modern bir salon tasarımı düşündüğümüzde aklımıza gelecek iki materyal elbette deri ve ahşap olur. Oldukça ağır ve klasik bir görünüme sahip bu iki materyal, modern tasarımlar için de sıklıkla kullanılıyor. Bulunduğu ortama ağırlık veren ve aynı zamanda oturaklı bir görünüm sağlayan deri ve ahşap, modern salon tasarımı yapmak isteyen kimseler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. İster koyu, ister açık renkli olsun deri modelleri, ahşap masa ve ev eşyaları ile birleştiğinde hayalinizdeki modern salonu oluşturabilmenize yardımcı olabilir. Klasik renkleri sayesinde deri ve ahşap renkleri, salon tasarımınız için tercih etmek istediğiniz her renge uyum sağlayabilecek esnekliktedir. Bu materyallerin renkleri sayesinde hoşunuza giden tüm renklere salon takımınız içerisinde yer verebilirsiniz. Salon tasarımlarınızın eşya ve aksesuarlarında tercih edebileceğiniz bu iki materyal sayesinde modern bir görünüm kazanabilirsiniz.

İşlemeli Kumaşlar Sayesinde Göz Alıcı Bir Salon Tasarımı Yakalayın

Modern dizaynlar söz konusu olduğunda tasarımlar genel olarak minimalist tarzda olmaz. Özellikle maksimalist tasarımlar ile tercih edilen modern salon tasarımları, daha kalabalık ve zarif bir görüntü ile karşımıza çıkar. Klasik modern diyebileceğimiz bu tarz kumaşları oturma gruplarınızda, yastıklarınızda ve örtülerinizde tercih edebilirsiniz. Evinizin daha minimalist bir görünüme sahip olmasını isterseniz, açık renklerde işlemeli kumaşlar tercih ederek, evinizin daha sakin ve zarif görünmesini sağlayabilirsiniz. İşlemeler, içinde bulundukları ortama oturaklı bir hava katarak daha ağır bir modern yapı kurmanıza yardımcı olabilir. Kullanım miktarına bağlı olarak işlemeli kumaşlar kullanarak, modern salon tasarımı için otantik bir görünüm de sağlayabilirsiniz. Modern salon tasarımınızı klasik ve vintage tasarım seçeneklerinden yararlanarak zenginleştirebileceğiniz işlemeli kumaşlar, renk seçenekleri ile salonunuzun daha şık görünmesine de yardımcı olabilir.

Teknolojiyi Evinizde Kullanın!

Modernite denildiğinde aklımıza her ne kadar şaşalı görünümler gelse de, günümüzün modernite anlayışı ile teknoloji iç içe bulunmakta. Bu nedenle salon tasarımlarında kullanabileceğiniz teknolojik aksesuarlar ve ev eşyaları ile de modern bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Evinizin çerçevelerini hareketli çerveçelerden tercih ederek, anılarınızı salonunuzda her an canlı bir şekilde yaşatabilirsiniz. Eviniz için alacağınız projeksiyon cihazı sayesinde televizyon yerine bir alternatif koyabilir, modern-nostaljik bir tasarım ile evinizi bir yandan modern bir yandan da otantik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Modern salon tasarımınız için tercih edebileceğiniz led aydınlatmalar ile salonun her alanına ışığı dilediğinizde yayabilir, sevdiğiniz aksesuarların bu ışıklar ile ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAPAT

Ürün kategorileri

Sepet

Add to cart